„silta-maja.lv” ir apkures sistēmu montāžas kompānija ar lielu pieredzi siltumsūkņu tirgū, nodrošinot saviem klientiem augstu montāžas un apkalpošanas kvalitāti par pieejamu cenu, saviem klientiem piedāvājam pazīstamus siltumsūkņu, kondicionētāju zīmolus kā arī solāro sistēmu zīmolus: MITSUBISHI ELECTRIC, PANASONIC, TOSHIBA, DAIKIN, FUJI, FUJITSU, GREE, MIDEA sniedzot pilna cikla servisu uzstādītajai tehnikai VISĀ Latvijā un nodrošinot iekārtām 2-7 gadu garantiju, tāpat arī pēc-garantijas servisu. Pārstāvam gaiss-gaiss un gaiss-ūdens siltumsūkņu sektorus, kā arī kondicionētājus un industriālās sildīšanas un dzesēšanas iekārtas ko piedāvā ražotāji. Piedāvājumā augstākās kvalitātes Japāņu ražotāju iekārtas apkurei, kondicionēšanai kā arī sadzīves ūdens uzsildīšanai.

Labprāt veiksim arī pie mums neiegādātu siltumsūkņu vai kondicionētāju montāžu, ikgadējo apkopi un remontu augstā kvalitātē, darbojamies visā Latvijā!

Lai nebojātu cilvēkiem priekšstatu par gaisa siltumsūkni kā apkures risinājumu, kā apkures risinājumus mēs piedāvājam TIKAI Skandināvu un Baltijas valstu klimatam piemērotus augstākminēto ražotāju modeļus, kas rūpnieciski ir tam paredzēti, gan ar savu programmnodrošinājumu, gan ar ievērojami labāku attiecību: patērētā elektroenerģija pret saražoto siltumu (COP), kā arī iekārtas augstu siltuma ražību pie ļoti zemām āra gaisa temperatūrām.

Pārstāvēto iekārtu un ražotāju galvenās iezīmes:

– Augstākie lietderības koeficienti (COP)

– Augstākā energoefektivitātes klase A+++

– Augstākie aukstumražības koeficienti (EER)

– Jonizē un attīra gaisu

– Ekoloģiski tīra apkures iekārta

– Nodrošina vienmērīgu gaisa izkliedi

– 2-7 gadu garantija mūsu pārdotajām un uzmontētajām iekārtām

– PIEMĒROTA ZIEMEĻVALSTU UN BALTIJAS VALSTU KLIMATISKAJIEM APSTĀKĻIEM

Tel.:26 331 441