Kas ir siltumsūknis?

Siltumsūkņi iegūst siltumu no atmosfēras gaisa ‒ pat aukstā laikā. Tie izmanto ar elektrību darbināmu kompresoru un ir ļoti efektīvi dzīvokļa vai mājas apsildei. Siltumsūkņi ir klusi un nemanāmi, un tie izmanto vismodernākās tehnoloģijas, lai jūsu apkures rēķini būtu, cik vien iespējams mazi. Ar siltumsūkņa palīdzību 80% enerģijas, kas tiek izmantota jūsu mājas apsildei, tiek iegūta no atmosfēras gaisa ‒ resursa, kas nemaksā neko un ir bezgalīgi atjaunojams! Dzesēšanai sistēma tiek apvērsta ‒ tā paņem siltumu no telpā esošā gaisa.

Viss mūsu siltumsūkņu sortiments ir piemērots jebkādu dzīvojamo vai darba telpām. Pie mums Tu vari iegūt tirgū klusāko,  ekonomiskāko, cenas ziņā pieejamāko  agregātu ar skaistu dizainu un daudzām novietošanas iespējām, vārdu sakot piemērotāko iekārtu Tavām vajadzībām. Ja esi alerģisks vai jūtīgs pret smakām, tad ir pieejama iekārta ar efektīviem filtriem, kas palīdzēs uzturēt gaisu telpās svaigu un patīkamu.

Meklē pilnu risinājumu apkurei vai kondicionēšanai, vai tikai vēlies papildināt jau esošo siltuma apgādes risinājumu? Mūsu speciālistiem ir zināšanas un produkcija.

Plašāka informācija par iekārtām katra ražotāja sadaļā!

Aizpildiet kontaktu formu, lai saņemtu konsulatāciju
[_post_url]